BALTIC COUNCIL - EC English Language Centres, Toronto

EC English Language Centres, Toronto

Vieta

Toronto - vienas iš labiausiai aktyvių  ir linksmų  miestų pasaulyje. Šitame mieste  pristatytos daugiau kaip 100 kultūrų ir etninių grupių. Čia yra visko - muzikos, šokių, jumoro, teatrai, galerijos ir muziejai. Miestas garsus televizijos bokštu  CN - tai pats aukščiausias TV bokštas pasaulyje. Miesto svečiams atidaryta daugiau kaip 800 restoranų ir parduotuvių, tarp kurių yra mažos parduotuvytės, taip pat ir dideli prekybos centrai. Torontas - miestas ant Ontario ežero kranto, miestas traukia savo švariais paplūdimiais ir parkais, kuriuose galima organizuoti piknikus, sportuoti ir pasivažinėti dviračiais. Toronto pakrantėje yra daug įžymių vietų, tokių kaip Harbourfront Centre ir Ontario parodų centras. Pasiplaukiodami jūra, atplauksite iki Toronto salos - didmiesčio oazės, kur ramybę sudrumsčia tiktai koncertai. 

Mokykla

Toronto EC mokykla įsikūrusi  Eglinton alėjoje, keli žingsniai nuo Young Street - pačios ilgiausios gatvės pasaulyje. Mokykla yra gyvenamąjame pastate, netoliese yra sporto centrai, teniso kortai, ledo arena. Apylinkėse yra parduotuvės, restoranai ir ir įvairūs klubai. Eglinton alėja - tai didžiausias transporto mazgas, kur susikerta įvairūs autobusų maršrutai ir metro. Mokymas vyksta erdviose klasėse, studentai turi nemokamą prieigą prie interneto, yra kompiuterių centras; pertraukų metu galima pailsėti studentų poilsio kambaryje. 

Mokymo programos

Mokykla parengė specialią aktyvaus mokymo programą, į kurią įtrauktas kruopštus kiekvieno studento testavimas ir mokymas nedidelėse grupėse, teminiai pokalbiai, diskusijos, gyvenimiškų situacijų aptarimas, šiuolaikiška įranga ir naujausios technologijos, visiškas pasinėrimas į kalbų mokymo aplinką, laisvalaikio organizavimas ištisus metus. 

Video

Kaina nurodyta Kanados doleriais (СAD)

! Susipažinkite su smulkesne apmokymo programos informacija, nuspaudus nuorodą su kurso pavadinimu. 

! Išsirinkite jus dominantį kursą ir nuspauskite apmokymo savaičių kiekį. Skyriuje KAINA nurodyta savaitės kaina (2024 m.). Kursams su fiksuotu savaičių kiekiu nurodyta pilna kurso kaina, todėl skyriuje SAV (savaitė) nurodykite skaičių 1 (kursų kiekį).
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , CAD
General English (20 pamokų х 50 min per savaitę)
Minimalus amžius: 18 metų
Kalbos lygis: nuo elementary iki  advanced
Asmenų skaičius grupėje: 10-12 
Kurso trukmė: min 2 savaitės
Pamokų skaičius per savaitę: 20 х 50 min
Kurso pradžia: pirmadieniais
577.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , CAD
Intensive English (30 pamokų х 50 min per savaitę)
Minimalus amžius: 16 metų
Kalbos lygis: nuo elementary iki  advanced
Asmenų skaičius grupėje: 10-12 
Kurso trukmė: min 2 savaitės
Pamokų skaičius per savaitę: 30 х 50 min
Kurso pradžia: pirmadieniais
632.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , CAD
Mokomoji medžiaga
12.00

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas šeimoje

Mes rekomenduojame rinktis apgyvendinimą draugiškose ir rūpestingose šeimose. Gyvenimas šeimoje su kanadienčiais greičiau padės patobulinti kalbos įgūdžius.  Priimančioji šeima padarys viską, kad jūs pasijustumėte kaip namuose. Speciali tarnyba kruopščiai atrenka šeimas. Jūs bet kuriuo metu galite kriptis į šią tarnybą. Šeimoje Jūs būsite vienintelis kalbantis savo gimtąja kalba. Jūs turėsite savo atskirą kambarį. Patalynė ir rankšluoščiai keičiami vieną kartą per savaitę. Maitinimas - pusryčiai ir vakarienė. Jūs gyvensite ne didesniu atstumu, kad per  1 val. galėtumėte pasiekti mokyklą važiuojadami viešuoju transportu. 
 

Apgyvendinimas rezidencijoje
Šis apgyvendinimo tipas tiks studentams, kuriems patinka laisvė ir jie nenori, kad jų buvimas nuo ko nors priklausytų. Mokyklos rezidencijos įsikūrusios miesto centre.

 

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , CAD
Apgyvendinimas šeimoje (SGL, HB)
315.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , CAD
Apgyvendinimas rezidencijoje (SGL, SC)
425.00

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , CAD
Transfer (on request)

Popamokinė veikla

Mokykloje dirbantys žmonės padės organizuoti laisvalaikį. Lankymasis garsiame bokšte Toronto CN, karališkasis Ontario muziejus, Ontario parodų galerija, tarptautinis kino festivalis, Toronto zoologijos sodas, York uostas, profesionalios ledo ritulio, tinklinio varžybos. Išvyka prie  Niagaros krioklių, ekskursija į Otavos miestą, Montrealį, Kvebeką, JAV - New York, Boston, Chicago miestus.

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , CAD
Mokyklos registracijos mokestis
370.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , CAD
Agentūros registracijos mokestis
95.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią