Real Madrid Football Camp

Vieta

Madridas


Amžius 7-16 metų
Trukmė: 2-4 savaitės liepos

Apie tokias atostogas svajoja daugelis! Kuris pradedantysis  futbolininkas nenorėtų pažaisti saulėtoje Ispanijoje vadovaujant žinomo futbolo klubo „Real Madrid“ treneriais ir tuo pačiu patobulinti anglų kalbos žinias! Mes siūlome įgyvendinti šią nuostabią svajonę!


Mokykla
Programa “Anglų arba ispanų kalba + futbolas” vyksta žinomo koledžo King’s College teritorijoje, kuris įsikūręs vaizdingame Madrido priemiestyje. Tai prestižinė privati mokykla vaikams nuo 2 iki 18 metų, kuri dirba pagal anglišką švietimo sistemą per mokslo metus. Vasaros metu mokyklos teritorijoje vyksta kalbos mokymo kursai vaikams nuo 7 iki 16 metų iš viso pasaulio. Koledžas naudoja savo transportą, kuriuo vyksta į Madridą, tai leidžia  studentams susipažinti su žinomiausiomis Ispanijos sostinės vietomis.


Programa
Programa „Anglų arba ispanų kalba + futbolas“, tai puiki galimybė berniukams ir mergaitėms treniruotis vadovaujant geriausio pasaulyje futbolo klubo „Real Madrid“ treneriams! Treniruočių metu jaunieji futbolininkai įgyja neįkainuojamą patirtį, mokosi ugdyti savikontrolę, lyderio savybes, pagarbą aplinkiniams, taip pat įgyja komandinio darbo įgūdžius. Ši unikali programa padeda pasinerti į kasdienį legendinio klubo gyvenimą. Geriausių rezultatų pasiekime svarbu šiuolaikiška ir saugi aplinka, taip pat kokybiškas kvalifikuotų trenerių darbas.

Papildomai greta kalbos mokymo vaikai žaidžia futbolą 4 dienas per savaitę po 3 val. (1.5 per

Video

dieną treniruotėms, 1.5 val. skiriamos žaidimui ir varžyboms). Kiekvienam studentui duodama klubo Real Madrid apranga (maikutė, šortai, kojinės).

Visų dėstytojų ir trenerių gimtoji kalba  - anglų arba ispanų. Kalbų užsiėmimai (14 pamokų per savaitę)  skirti bendravimo įgūdžiams, taip pat kitų kalbos įgūdžių lavinimui. Kalbos įgūdžiai neapsiriboja pamokomis klasėse, kadangi  studentai tobulina savo žinias treniruočių ir kitų užsiėmimų, renginių metu, tokiu būdu mokymo procesas tampa natūraliu ir įdomiu.

 

Apgyvendinimas

Vaikai apgyvendinami šiuolaikiškose rezidencijose Tenbury House mokyklos teritorijoje, vienviečiuose – triviečiuose kambariuose, su atskiru vonios kambariu.

Renginių programa 
Koledžo teritorijoje vaikai turi galimybę užsiimti sportu arba poilsiauti laisvu nuo mokslų metu: 2 baseinai (vienas jauniausiems), keltą futbolo aikštynų, teniso kortai, aikštelės įvairiems sporto užsiėmimams (badmintonas, rankinis, šaudymas iš lanko), sporto salė. Kartą per savaitę (trečiadieniais ar penktadieniais) organizuojama ekskursija visai dienai.


Programos datos 2020
 
2 weeks:
05.07.-18.07.
12.07.-25.07.
19.07.-01.08

3 weeks:
28.06.-18.07.
05.07.-25.07.
12.07.-01.08.


Į kainą įskaičiuota: mokymas, maitiniams 5 kartus per dieną, apgyvendinimas, futbolo treniruotės ir žaidimai, futbolo uniforma, sporto renginių programa ir ekskursijos, mokymo medžiaga, skalbimo paslaugos, medicininis draudimas. 
Papildomi mokesčiai:
lėktuvo bilietai, pasitikimo/išlydėjimo paslauga.

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Language + Football - 2 weeks
2,950.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Language + Football - 3 weeks
3,800.00

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga į abi puses
165.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracinis mokestis
65.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią