BALTIC COUNCIL - Brillantmont International School

Brillantmont International School

Vieta

Miestas Lozana (40 min iki Ženevos)
Įkūrimo metai – 1882
Tarptautinė mokykla 13-18 metų moksleiviams

Viena seniausių mokyklų pensionų Šveicarijoje. Čia mokosi apie 100 13-18 metų moksleivių, atvykusių daugiau kaip iš 30 šalių. Tai – ypatinga mokymosi vieta, kurioje vyrauja geranoriškumas, šeimos pojūtis, ir kiekvienas moksleivis jaučia jam skiriamą dėmesį ir suinteresuotumą akademinei pažangai, taip pat asmeninių talentų ir gebėjimų ugdymui.

Mokymosi kalba – anglų. Mokykla siūlo dvi mokymosi programas – britišką GCSE/A-Level ir amerikietišką High School Diploma. Mokymo procese visuomet atsižvelgiama į kiekvieno moksleivio poreikius – kiekvienas mokymosi medžiagą įsisavina skirtingai. Brillantmont mokykloje svarbiausias mokymo tikslas - individualus dėmesys kiekvienam mokiniui. Mokytojai dirba su kiekvienu mokiniu atskirai, tam kad parengti jo ateities planus ir parengti užduotis realizacijai. Tai padeda moksleiviams įsisavinti atsakomybę už akademinius rezultatus ir galutinius rezultatus.

Tarptautiškumas - mokyklos gyvavimo pagrindas. Moksleiviai sužinoti daug informacijos apie įvairias šalis bendraudami tarpusavyje, jie mokosi gerbti ir priimti kitų tautų ir etninių grupių asmenis. Mokykla supranta, kad jos moksleiviai – globalaus pasaulio gyventojai ir būsimieji šalių lyderiai. 

Popamokinė veikla
Mokykla laikosi nuomonės, kad kiekvienas turi užsiimti sportu dėl savo fizinio ir asmeninio vystymosi, o čia svarbiausia atrasti kas svarbiausia kiekvienam. Moksleivių pasirinkimui: tenisas, krepšinis, gimnastika, badmintonas, zumba ir daugelis kitų užsiėmimų. Priklausomai nuo metų  laiko moksleiviai užsiima paplūdimio tinkliniu, dailiuoju čiuožimu, važiavimas dviračiu, ilgų distancijų bėgimas. Mokyklinės sporto komandos dalyvauja įvairiose varžybose vietiniu ir nacionaliniu lygiu.  Žiemos metu mokykloje organizuojamos išvykos į kalnų kurortus.
Laisvalaikiu mokiniai gali groti ar dainuoti mokyklos ansambliuose, vaidinti teatre. Didelis dėmesys skiriamas humanitariniams projektams ir savanorystei. Moksleiviai aktyviai dalyvauja debatų klube ir mini JT klube. Du kartus per metus mokykla atstovauja mini JT konferencijoje Hagoje ir Singapūre.


Apgyvendinimas
Mokyklos teritorijoje išsidėstę bendrabučiai, kurie užima aukštutinius aukštus penkiaaukščiuose pastatuose. Dauguma kambarių – dviviečiai, taip pat yra ir vienviečių kambarių.  Mokykla siekia, kad kambaryje gyvena skirtingų tautybių moksleiviai.  Visi kambariai su atskiru vonios kambariu.
 

Video


Mokestis už mokslą ir apgyvendinimą 2020/2021 metais:

77 000 - 86 000 CHF už metus
Registracijos mokestis – 1 600 CHF 
Depozitas – 5 000 CHF
 
 
 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią