Skubios naujienos iš Londono! Svarbi informacija visiems, kurie planuoja įgyti aukštąjį išsilavinimą Anglijoje!

Anglijos švietimo ministerija patvirtino, kad 2020/2021 metais studijų kaina Europos Sąjungos piliečiams neviršys 9250 svarų sterlingų per metus, taip pat mūsų studentai ir toliau galės pasinaudoti studentiška paskola visam studijų laikotarpiui. Tai reiškia, kad nežinios laikotarpis pasibaigė, ir 11 kasių moksleiviai gali pradėti stojimo procesą į Anglijos universitetus.

Prieš keletą savaičių Škotijos atstovai informavo, kad studentai iš Europos Sąjungos 2020/2021 metais galės studijuoti nemokamai. Nemokamos studijos garantuojamos visam studijų laikotarpiui.

Registracija į universitetus per centralizuotą UCAS sistemą jau prasidėjo! Baltic Council for International Education specialistai baigę studijas Anglijos universitetuose pasiruošę Jums padėti ir pasidalinti savo patirtimi.


Atvykite į nemokamą konsultaciją į mūsų biurą arba registruokitės konsultacijai Skype, ir mes padėsime pasirinkti universitetą, pateiksime stojimo dokumentus, padėsime išspręsti organizacinius klausimus, taip pat suteiksime visą informaciją prieš išvykimą į universitetą.
Registracija į nemokamą konsultaciją.
 

Kontaktai:
Vilnius: +370 5 269 00 56; lietuva@balticcouncil.org
www.balticcouncil.lt
 

Grįžti
Į pradžią