ACE Malta

Vieta

ACE Malta pagrindiniai mokyklos pastatai yra pačiame populiariausiame Maltos mieste – St Julian‘s. Tai pats populiariausias turistų rajonas su nuostabiais viešbučiais, kavinėmis, restoranais ir įvairiomis vietomis praleisti laisvalaikį ir papramogauti. Mokykla taip pat turi skyrių Mosta mieste, kuris įsikūręs šiaurės rytuose  nuo Maltos sostinės Valetos. Istorinis miestas, kuriame gyvena apie 20 000 gyventojų yra mėgiamas norintiems ramiai pailsėti turistams ir vietiniams gyventojams. 

Mokykla

Priklausomai nuo sezono ir vietų skaičiaus, moksleiviams kursai vedami viename iš mokyklos skyrių St Julian‘s arba Mosta mieste. Vasaros programa moksleiviams 12-17 metų vyksta ramiame ir istoriniame mieste Mosta. Užsiėmimai vyksta erdviose auditorijose su šiuolaikine įranga, įskaitant interaktyvias lentas. Visose patalpose kondicionieriai. Mokykla akredituota Maltos švietimo ministerijos. 

Mokymo programos

Mokykla siūlo įvairaus intensyvumo programas vaikams nuo 12 iki 17 metų. Užsiėmimai pagal programą Junior English (20 pamokų x 45 min per savaitę) vyksta pirmoje dienos pusėje. Mokinių skaičius grupėje nuo 5 iki 15 asmenų. Didžiausias dėmesys skiriamas šnekamosios kalbos įgūdžių ugdymui, kurių labiausiai prireiks popietiniuose užsiėmimuose ir vakaro renginiuose, susitinkant su naujais draugais iš viso pasaulio. Prieš pradedant kursus visi mokiniai atlieka anglų kalbos testą. Mokiniai taip pat turi galimybę pasirinkti programą Mini-intensive (30 pamokų x 45 min per savaitę) grupėje nedaugiau 5 asmenys arba Junior Intensive (20 pamokos grupėje x 10 individualių pamokų x 45 min per savaitę).

Išvykų datos 2019 metais:
22/06 - 11/08
Į pradžią