European School of English

Vieta

Pusiaukelėje tarp Šiaurinės Afrikos pakrantės ir Sicilijos, pačioje Viduržemio jūros širdyje randame Maltos archipelagą. Tik trys didžiausios jo salos Malta, Gozo ir Comino yra apgyvendintos. Bendras viso archipelago plotas vos 316 km².

Maltos salynas garsėja maloniai šiltu klimatu bei krištolo skaidrumo jūra, o patys maltiečiai pasaulyje žinomi kaip itin draugiška ir svetinga tauta. Visą tai, šią mažą šalį paverčia itin populiaria vieta tiek tarp turistų, tiek ir tarp studentų.

Mokykla

Tarptautinė anglų kalbos mokykla pripažinta Maltos Švietimo ministerijos, turi EQUALS, FELTOM akreditacijas ir yra IALC bei kitų organizacijų narė.

Mokymas ir apgyvendinimas organizuojamas 4* viešbutyje Salini Resort, kuris įsikūręs vaizdingoje pakrantėje 5 min kelio nuo Aura, Bugibba ir St Paul's Bay kurortinių miestų. Viešbutyje 208 kambariai, pusę iš jų su vaizdu į jūrą. Uždaroje viešbučio teritorijoje  2 baseinai, teniso kortai, saulėtos terasos. Viešbutyje 2 restoranai, kavinė, picerija. Interneto kavinė, suvenyrų parduotuvė.
12-17 metų mokiniai mokosi viename ir kituose vasaros ESE centruose, nuvežimas organizuojamas kiekvieną dieną.

Apgyvendinimas
Apgyvendinimas viešbutyje „Salini Resort“, įsikūrusiame ant Salina įlankos kranto. Vaikai apgyvendinami triviečiuose – keturviečiuose kambariuose. Maitinimas- tris kartus per dieną (supakuoti pietūs). Grupę nuolat prižiūri vadovas, organizuojamas vaikų vežimas iš/į mokyklą, renginius ir atgal į viešbutį.

Laisvalaikio programa
Laisvu po užsiėmimų metu, mokykla organizuoja įvairius renginius ir ekskursijas: sportą ir poilsį prie jūros, išvykas į populiariuosius smėlėtus paplūdimius, išvykas į Maltos sostinę Valetą ar senąją Mdiną, tautines šventes su šou programa ir  fejerverkais bei kitus renginius.

Mokymo programos

Į programos kainą įskaičiuota: pasitikimo/išlydėjimo oro uoste paslauga, mokymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, apgyvendinimas, laisvalaikio programa.

Kaina nurodyta eurais (EUR)

Video

! Susipažinkite su smulkesne apmokymo programos informacija, nuspaudus nuorodą su kurso pavadinimu. 
! Išsirinkite jus dominantį kursą ir nuspauskite apmokymo savaičių kiekį. Skyriuje KAINA nurodyta savaitės kaina (2021 m.).

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Teenager Course (13-17 m., 20 pamokų x 45 min apgyvendinimas šeimoje) summer

Minimalus amžius: 13 metų

Kalbos lygis:  nuo pradinio iki aukšto 
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Asmenų skaičius grupėje: ~ 12
Kurso trukmė: mažiausiai 2 savaitės
 
Apgyvendinimas maltiečių šeimoje, unikali galimybė susipažinti su kultūra, tradicijomis ir Maltos istorija. Mokykla daro kruopščią atranką, nuolat tikrina šeimas. Apgyvendinimas šeimoje: vienvietis/dvivietis kambarys, pusryčiai, vakarienė, sausas maisto davinys. 
 
545.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Teenager Course (11-17 m., 20 pamokų x 45 min, Salini viešbutis, 3-4 -viečiuose kambariuose, FB) pavasaris, ruduo
Minimalus amžius: 11 m.
Kalbos žinių lygis: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Žmonių skaičius grupėje: ~ 12
Kursų trukmė: ne mažiau 2 savaičių 
 
 
675.00
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Teenager Course (11-17 m., 20 pamokų x 45 min, Salini viešbutis, 3-4 -viečiuose kambariuose, FB) summer
Minimalus amžius: 11 m.
Kalbos žinių lygis: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Žmonių skaičius grupėje: ~ 12
Kursų trukmė: ne mažiau 2 savaičių 
 
 
865.00

Popamokinė veikla

Įvairūs užsiėmimai yra parenkami pagal amžiaus grupes ir atskirus pageidavimus. Į laisvalaikio programą įtrauktas sutikimo vakarėlis, sportiniai užsiėmimai, išvykos į smėlėtus ir populiariausius Maltos paplūdimius, lankymasis ESE paplūdimio klube (pagal sezoną), plaukiojimas valtimis ir kultūrinės išvykos. Laisvalaikio programa kiekvieną savaitę yra skirtinga, kai kurie užsiėmimai priklauso nuo oro sąlygų. 

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Mokyklos registracijos mokestis
50.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00
Į pradžią