GV MALTA

Mokykla

Mokykla įsteigta 1999 metais yra įsikūrusi gražioje maltietiškoje viloje, esančioje vos už  150 metrų nuo jūros.  Apie aukštą mokyklos lygį byloja akreditacijos ir narystė tarptautiniu mastu pripažintose asociacijose ir organizacijose:  ji yra akredituota Maltos Švietimo ministerijos,  turi Maltos turizmo asociacijos licenciją, yra organizacijos Felta narė ir yra vienintelė mokykla šalyje priklausanti asociacijai Quality English. Mokykloje dirba profesionalus ir draugiškas kolektyvas, kurio nariai myli savo darbą ir stengiasi, kad kiekvienas studentas mokslus GV Malta  prisimintų kaip išskirtinai naudingą ir įdomią patirtį savo gyvenime. Visi mokyklos mokytojai - kvalifikuoti specialistai, turintis pedagoginę patirtį ir, svarbiausia, kalbantys gimtąja-anglų kalba. Pamokos yra tokios įdomios ir įtraukiančios vaikus, kad moksleiviai be didelių pastangų perpranta anglų kalbos subtilybes – kiekvieną dieną kalbėti darosi lengviau, žodžių išmoksta vis daugiau, netgi angliški sapnai aplanko.

Įranga ir paslaugos

Mokykla yra šiuolaikiškai įrengta - kiekvienoje klasėje interaktyvios lentos, yra poilsio kambarys, savarankiško pasiruošimo klasė, veikia interneto kavinė, ant mokyklos sodo yra žalioji poilsio zona. Mokyklos patalpos yra kondicionuojamos, veikia bevielis internetas.

Mokymo programos

Programoje – 20 anglų kalbos pamokų per savaitę. Kursų metu didžiausias dėmesys skiriamas šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui. Moksleiviai įgyja daugiau pasitikėjimo vartodami anglų kalbą tiek kasdienėse situacijose, tiek akademinėje aplinkoje. Su vaikais dirba patyrę mokytojai, kurie specializuojasi konkrečioje amžiaus grupėje. Užsiėmimų metų naudojami įvairūs mokymo būdai ir metodikos (vaidmenų žaidimas, viktorinos, projektai grupėse, debatai  ir kt.), leidžiančios pamokas paversti įdomia ir rezultatyvia veikla.

Į pradžią