GV MALTA

Mokykla

Mokykla įsteigta 1999 metais yra įsikūrusi gražioje maltietiškoje viloje, esančioje vos už  150 metrų nuo jūros.  Apie aukštą mokyklos lygį byloja akreditacijos ir narystė tarptautiniu mastu pripažintose asociacijose ir organizacijose:  ji yra akredituota Maltos Švietimo ministerijos,  turi Maltos turizmo asociacijos licenciją, yra organizacijos Felta narė ir yra vienintelė mokykla šalyje priklausanti asociacijai Quality English. Mokykloje dirba profesionalus ir draugiškas kolektyvas, kurio nariai myli savo darbą ir stengiasi, kad kiekvienas studentas mokslus GV Malta  prisimintų kaip išskirtinai naudingą ir įdomią patirtį savo gyvenime. Visi mokyklos mokytojai - kvalifikuoti specialistai, turintis pedagoginę patirtį ir, svarbiausia, kalbantys gimtąja-anglų kalba. Pamokos yra tokios įdomios ir įtraukiančios vaikus, kad moksleiviai be didelių pastangų perpranta anglų kalbos subtilybes – kiekvieną dieną kalbėti darosi lengviau, žodžių išmoksta vis daugiau, netgi angliški sapnai aplanko.

Įranga ir paslaugos

Mokykla yra šiuolaikiškai įrengta - kiekvienoje klasėje interaktyvios lentos, yra poilsio kambarys, savarankiško pasiruošimo klasė, veikia interneto kavinė, ant mokyklos sodo yra žalioji poilsio zona. Mokyklos patalpos yra kondicionuojamos, veikia bevielis internetas.

Mokymo programos

Programoje – 20 anglų kalbos pamokų per savaitę. Kursų metu didžiausias dėmesys skiriamas šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui. Moksleiviai įgyja daugiau pasitikėjimo vartodami anglų kalbą tiek kasdienėse situacijose, tiek akademinėje aplinkoje. Su vaikais dirba patyrę mokytojai, kurie specializuojasi konkrečioje amžiaus grupėje. Užsiėmimų metų naudojami įvairūs mokymo būdai ir metodikos (vaidmenų žaidimas, viktorinos, projektai grupėse, debatai  ir kt.), leidžiančios pamokas paversti įdomia ir rezultatyvia veikla.

Video

Į programos kainą įskaičiuota: mokymo programa, pervežimas iš/į oro uostą Maltoje, anglų kalbos mokėjimo patikrinimo testas, mokomoji medžiaga, maitinimas, laisvalaikio ir ekskursijų programa  (5 pusės dienos ir 2 vakaro veiklos per savaitę, 1 visos dienos ekskursija kiekvieną šeštadienį).
 
Moksleiviai apgyvendinami maltiečių šeimose arba mokyklos rezidencijoje dviviečiuose-triviečiuose kambariuose. Maitinimas – 3 kartus per dieną (pusryčiai, supakuoti pietūs, vakarienė).

Išvykų data: 

24/06 - 16/08/19
 
Kaina nurodyta eurais (EUR)
! Susipažinkite su smulkesne apmokymo programos informacija, nuspaudus nuorodą su kurso pavadinimu. 
! Išsirinkite jus dominantį kursą ir nuspauskite apmokymo savaičių kiekį. Skyriuje KAINA nurodyta savaitės kaina (2019 m.). Kursams su fiksuotu savaičių kiekiu nurodyta pilna kurso kaina, todėl skyriuje SAV (savaitė) nurodykite skaičių 1 (kursų kiekį).
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Summer camp (10 -17 metų, 20 pamokų po 45 min per savaitę, apgyvendinimas rezidencijoje TWIN / TRPL)
Minimalus amžius: 10 metus
Kalbos lygis: nuo pradedančio iki aukščiausio 
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 6
Kurso trukmė: mažiausiai 1 savaitė
 
650.00

Popamokinė veikla

Atostogos Maltoje – tai saulė, jūra, anglų kalba ir nauji draugai iš viso pasaulio. Laisvalaikiu vaikų laukia naudinga ir smagi veikla: ekskursijos su profesionaliais gidais aplankant Valetą bei senąją  sostinę Mdiną; maudynės Viduržemio jūroje ir smėlėti paplūdimiai; diskotekos prie jūros, sporto užsiėmimai, iškylos gamtoje, boulingas ir dar daug kitų pramogų

Papildomos paslaugos:

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Summer camp (14-17 metų, 20 pamokų po 45 min per savaitę, apgyvendinimas šeimoje TWIN / TRPL)
Minimalus amžius: 14 metų
Kalbos lygis: nuo pradedančio iki aukščiausio
Pamokų skaičius per savaitę: 20 pamokų x 45 min
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 6
Kurso trukmė: mažiausiai 1 savaitė
 
550.00

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Mokyklos registracijos mokestis
60.00
Į pradžią