BALTIC COUNCIL - NEOMA Business School

NEOMA Business School

Vieta

Apie verslo mokyklą
NEOMA verslo mokykla (įkurta 1871 m.) yra išskirtinė mokymo įstaiga, susiformavusi sujungus Rouen Business School ir Reims Management School. Bakalauro ir magistro programos dėstomos Paryžiaus, Reimso, Ruano miesteliuose, taip pat internetu.
Mokykla yra tarp 10-ies geriausių Prancūzijos verslo mokyklų, taip pat patenka į 1% pasaulio mokyklų, turinčių trigubą akreditaciją: AACSB, EQUIS, AMBA, kuri yra auksinis kokybės ir prestižo standartas.

Pagal Financial Times reitingą (2021 m.), NEOMA verslo mokykla Europoje užima 44 vietą, o Prancūzijoje – 9 vietą. Šiame reitinge įtrauktos 95 geriausios verslo mokyklos Europoje.

Aukštosios mokyklos išskirtinis bruožas yra tai, kad studentams suteikiama galimybė praktiškai plėtoti verslo idėjas jau studijuojant. Studentai turi galimybę taikyti savo žinias praktikoje mokyklinio verslo inkubatoriaus užsiėmimuose bei dalyvaujant tarptautiniuose projektuose kartu su studentais iš partnerių universitetų JAV, Kanadoje, Australijoje, Indijoje, Honkonge ir kitose šalyse.
Bendras studentų skaičius NEOMA verslo mokykloje yra 10 000, iš kurių 30% yra tarptautiniai studentai, atstovaujantys apie 100 tautybių.
NEOMA turi aukštos kvalifikacijos dėstytojų kolektyvą – 200 profesorių, iš kurių 72% turi tarptautinės mokslinės patirties. NEOMA alumnų bendruomenę sudaro 68 700 žmonių iš 127 šalių.

Per savo gyvavimo metus, NEOMA sukūrė didžiausią verslo mokyklų tinklą Prancūzijoje, taip pat, užmezgė ryšius su pagrindinėmis švietimo įstaigomis už Prancūzijos ribų. Šiuo metu verslo mokykla bendradarbiauja su geriausiomis pasaulio mokymo įstaigomis JAV, Kanadoje, Pietų Korėjoje, Portugalijoje ir Italijoje.

NEOMA studentams suteikiama galimybė gauti vienkartinę stipendiją. Stipendijos dydis priklauso nuo studento akademinių pasiekimų stojant ir jo pasirodymo interviu metu. Bakalauro studentams suteikiama stipendija iki 2500 eurų, magistrantams – iki 4000 eurų.
 

Video

Bakalauro programos (anglų kalba)
NEOMA siūlo 2 bakalauro programas anglų kalba (yra programų ir prancūzų kalba):
•    Global BBA – Bachelor in Business Administration
•    CESEM – Double Bachelor

Global BBA – Bachelor in Business Administration
Global BBA yra 4 metų kursas, skirtas studentams, besidomintiems tarptautine ekonomika, verslumu, verslo plėtra ir vadyba.
Nuo antrųjų studijų metų studentas gali vykti į mainų programą, trunkančią nuo 6 mėnesių iki vienerių metų viename iš 200 universitetų partnerių.
Profesinės stažuotės taip pat yra programos dalis.

CESEM – Double Bachelor
CESEM yra 4 metų verslo administravimo programa, leidžianti studentui 2 metus studijuoti Prancūzijoje ir kitus 2 metus užsienyje. Priklausomai nuo pasirinkto universiteto partnerio, studentui suteikiama galimybė studijuoti dviem ar trimis kalbomis.
Skirtumas tarp šios ir Global BBA programos yra tas, kad CESEM programos pabaigoje studentas gauna 2 diplomus – NEOMA Business School išduotą diplomą ir universiteto partnerio diplomą. Programoje numatytos 2 stažuotės, bent viena – užsienyje.
Stojimo reikalavimai: Brandos Atestatas, motyvacinis laiškas klausimų atsakymų formatu, rekomendacinis laiškas, CV, IELTS 6.0, vaizdo skambučiu vyksiantis motyvacinis pokalbis.
Studijų pradžia - rugsėjo mėn.
Studijų kaina: 10 800 eurų per metus

Magistrantūros programos (anglų kalba)
•    Marketing
•    Finance
•    Business Analytics
•    Entrepreneurship and Innovation
•    Global Management
•    International Business
•    International Project Development
•    Supply Chain Management
•    Sustainability Transformations
•    International Luxury Management
•    Cultural and Creative Industries
•    Wine and Gastronomy
Stojimo reikalavimai: 3 arba 4 metų bakalauro laipsnis, motyvacinis laiškas klausimų atsakymų formatu, rekomendacinis laiškas, CV, IELTS 6.0, motyvacinis pokalbis vaizdo skambučiu.
Studijų pradžia - rugsėjo mėn.
Studijų kaina: 15 100 eurų per metus

Apgyvendinimas
Kiekvienais metais NEOMA į savo programas kviečia apie 1000 tarptautinių studentų. Mokykla teikia informaciją ir pagalbą ieškant apgyvendinimo Paryžiuje, Reimse ar Ruane.
Per internetinę platformą Studapart studentai gali užsisakyti vietą studentų rezidencijoje ar bute.

Į pradžią