ACE English Malta

Vieta

St Julian's

 

ACE English Malta įsikūrusi prekybos centro Bay Street patalpose viename iš populiariausių Maltos miestų – St. Julian’s. Čia yra daugybė parduotuvių, restoranų, kavinių, daug vietų praleisti laisvalaikį ir papoilsiauti. Netoli mokyklos yra smėlėtas paplūdimys St Georges Bay ir Paceville – poilsio centras ir naktinis Maltos gyvenimas. Tai pats populiariausias turistų rajonas su prabangiais viešbučiais, diskotekomis, barais, restoranais ir kitomis pramogomis.

Mokykla
ACE English Malta – šiuolaikiškai ir moderniai įrengta mokykla. Visos 25 auditorijos vienodame stiliuje, kiekviena detalė apgalvota ir pritaikyta prie interjero. Klasėse įrengta šiuolaikinė technika – interaktyvios lentos, kondicionieriai ir nemokamas internetas Wi-Fi  visos mokyklos teritorijoje. Mokykloje yra biblioteka, interneto kavinė, automatai su gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais, jauki poilsio zona ir didelė terasa. Visose mokyklos patalpose įrengti kondicionieriai. Mokykla akredituota Maltos švietimo ministerijos.

Apgyvendinimas
Mokykla siūlo įvairius apgyvendinimo būdus: maltiečių šeimoje (nuo 200 eurų per savaitę), apartamentuose, o taip pat 3-5* viešbučiuose.


Apartamentai
Visi apartamentai išsidėstę daugiausia 20 min kelio pėsčiomis nuo mokyklos, įrengta virtuvė, patalynė, rankšluosčiai, tvarkymas kiekvieną savaitę. Maitinimas neįskaičiuotas.
Kaina – nuo 185 eurų per savaitę asmeniui


Bay Street Hotel 4*

Viešbutis įsikūręs viename iš mokyklos kompleksų, tai labai patogu šeimoms su vaikais. Prekybos ir pramogų centre Bay Street Complex, kuris įsikūręs greta mokyklos ir viešbučio, daugybė įvairių parduotuvių, restoranų, kavinių, suvenyrinių parduotuvių ir t.t.
 

Video

Intercontinental Hotel 5*
Elegantiškas 5* viešbutis įsikūręs prieš mokyklą. Kiekviename kambaryje balkonas, erdvi vonia, internetas ir 5 barai siūlantys platų pasirinkimą patiekalų ir gėrimų – nuo viduržemio jūros virtuvės iki rytietiškų užkandžių. Viešbutyje įsikūręs panoraminis baseinas, šildomas baseinas, mini klubas vaikams, SPA centras su turkiška pirtimi – hamam, kirpykla, verslo centras. Viešbutis turi savo smėlio paplūdimį su baru, restoranu ir įvairius sporto užsiėmimus.

Popamokinė veikla
Maltos archipelago salos gali patenkinti patį išrankiausią – nuo ekskursijų po bažnyčias ir cerkves iki poilsio paplūdimyje ir vandens pramogomis. Mokykla siūlo studentams didelį pasirinkimą įvairių ekskursijų ir renginių poilsiui (už papildomą mokestį).
Tipinė laisvalaikio programos savaitė - lankymasis istoriniuose miestuose Mdina ir Valeta, poilsis paplūdimyje ir vakarėliai jachtoje (vasaros metu), o taip pat džipas-safari ir ekskursijos po salą (žiemos laikotarpiu). Mokykla siūlo platų pasirinkimą sporto renginių, tokių kaip golfas, tenisas, jodinėjimas, sveikatinimo programos – treniruoklių salė arba SPA kompleksas.
Skaidrus Viduržemio jūros vanduo traukia povandeninio plaukiojimo mėgėjus. Povandeniniai rifai, slapti urvai ir paskendusių laivų nuolaužos nepaliks nei vieno nardytojo abejingo. Tarp studentų didelio populiarumo sulaukia buriavimas, jam sudarytos puikios sąlygos Maltoje. Daugelyje renginių ir ekskursijų tėvai gali  dalyvauti kartu su vaikais.
 
Mokymo programos
Suaugusiųjų programos
Šeimos programa sudaryta iš 20 pamokų per savaitę kartu su pramogine renginių ir ekskursijų programa. Daigiausia mokinių klasėje – 10. Programos metu yra ugdomi įgūdžiai: skaitymas, rašymas, šnekėjimas ir klausymas. Užsiėmimai vyksta komunikuojant ir tinka visiems kalbos lygiams. Už papildomą kainą galima užsisakyti individualius užsiėmimus arba verslo anglų kalba. Mokykla siūlo auklės paslaugas vaikams nuo 6 mėn iki 4 metų, tuo metu kai tėvai mokosi.
Kaina – nuo 210 eurų per savaitę.


Programos vaikams

ACE Kids Group (3-5, 6-9, 10-12 metų)
Užsiėmimai vyksta 3 val. iš ryto. Įspūdingos pamokos specialiai parengtos pagal amžių ir mokinių kalbos lygį. Antroje dienos pusėje vaikai gali vykti į ekskursijas, dalyvauti renginiuose kartu su tėvais arba plaukioti, žaisti tenisą, futbolą, piešti (už papildomą mokestį). Vakare vaikai laiką dažniausiai leidžia kartu su tėvais, tačiau mokykla taip pat gali pasirūpinti vaikų priežiūra.
Kaina – nuo 210 eurų per savaitę.

ACE Teens Group
Šį kursą sudaro 3 val. anglų kalbos užsiėmimų grupėje pirmoje dienos pusėje.  Galima užsisakyti individualias pamokas už papildomą mokestį. Pamokos vyksta linksmoje neįpareigojančioje aplinkoje, naudojama ir audiovizualinė medžiaga, kad vaikai nepastebėdami mokytųsi naujų žodžių ir išsireiškimų, tobulintų gramatikos ir klausymosi įgūdžius. Antroje dienos pusėje vaikai gali leisti laiką kartu su tėvais arba dalyvauti mokyklos organizuojamose renginiuose. Už papildomą mokestį mokykla siūlo plaukiojimo, futbolo, teniso pamokas. Programoje yra numatyta 1 pilnos dienos ir pusės dienos ekskursijos per savaitę. Vakarus vaikai gali leisti kartu su tėvais arba dalyvauti mokyklos organizuojamose renginiuose – apsilankyti kino teatre, boulinge, pažaisti įvairius žaidimus paplūdimyje.
Kaina – nuo 210 eurų per savaitę.

Papildomos paslaugos:
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga iš/į oro uostą (nuo 50 eurų į abi puses vienam šeimai)
Mokyklos registracijos mokestis (45 eurų asmeniui);
Agentūros registracijos mokestis (65 eurų šeimai)

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią