English in Cyprus

Vieta

 

Iš pirmo žvilgsnio atrodo keista anglų kalbos mokintis Kipre, tačiau, dėka stiprių ryšių su Didžiąja Britanija, šioje saloje anglų kalba plačiai vartojama. Kipras , taip pat turi puikų susisiekimą su daugeliu Europos miestų, tai leidžia per keletą valandų pasinerti į nuolatinę vasarą, kur saulė šviečia 360 dienų per metus.

Limosolo miestas – antras pagal dydį šalyje miestas, kuriame aktyvi turistinė veikla organizuojama ir žiemos laikotarpiu. Miestas kaip magnetas traukia jaunimą iš viso pasaulio, todėl jis yra laikomas kosmopolitiškiausias Kipro miestas. Tuo labiau, Limosolo mieste mėgsta poilsiauti ir šeimos su vaikais. Mažiausiems keliautojams atidaryti trys vandens parkai, pramogų parkas ir vienintelis Kipre zoologijos sodas miesto atrakcionų parke.

Mokykla

 

Malvern House Cyprus - šiuolaikinis pastatas Limosol miesto centre. Mokykloje 18 klasių su kondicionieriais, interaktyviomis lentomis, belaidžiu internetu. Taip pat mokykloje biblioteka, kalbos mokymosi laboratorijos, poilsio kambarys studentams, kavinė.

Visi mokyklos dėstytojai anglų kalbos specialistai, darbo metu naudoja šiuolaikiškas metodikas ir technologijas. Mokykloje yra naudojama komunikatyvi metodika, tai leidžia studentams  visiškai pasinerti į anglišką aplinką ir naudoti kalbos įgūdžius įvairiose realiose gyvenimiškose situacijose.

Mokymo programos

Mokykla siūlo programas jaunimui ir suaugusiems, taip pat programas šeimoms su vaikais.

Video

Kaina nurodyta eurais (EUR)
 
! Susipažinkite su smulkesne apmokymo programos informacija, nuspaudus nuorodą su kurso pavadinimu. 
! Išsirinkite jus dominantį kursą ir nuspauskite apmokymo savaičių kiekį. Skyriuje KAINA nurodyta savaitės kaina (2022 m.). Kursams su fiksuotu savaičių kiekiu nurodyta pilna kurso kaina, todėl skyriuje SAV (savaitė) nurodykite skaičių 1 (kursų kiekį).
 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
English Parent + Child (20 pamokų х 45 min per savaitę)

Ši programa skirta šeimai su vaikais, norintiems praleisti atostogas naudingai, pailsėti kurorte ir tuo pačiu metu patobulinti anglų kalbos žinias.

 

Early Years (5 – 8 metų)
Šios programos pagrindas yra mokymas kalbos įtraukiant juos į įvairius interaktyvius žaidimus ir užsiėmimus. Kalba išmokstama lengvai ir greitai padedant vaikiškoms dainoms, eilėraščiams, žaidimams, atliekant rankdarbius, lipdymus ir piešiant. 
 
Young Learners (9 – 15 metų)

Ši programa parengta mokyklinio amžiaus vaikams ir sudaryta iš dviejų komponentų:
1.    Teorinių  kalbos žinių tobulinimas padedant mokymosi medžiagai.
2.    Dalyvavimas įvairiuose projektuose, tai padeda tobulinti bendravimo įgūdžius.
Kiekvieną savaitę atliekami testai, vertinamas studentų pažangumas, baigus kursą įteikiamas sertifikatas su tolimesnio mokymosi rekomendacijomis.

470.00

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas organizuojamas dviejuose rezidencijose, taip pat įvairių kategorijų viešbučiuose. Apgyvendinimo kaina viešbučiuose pateikiama pagal užklausą ir priklauso nuo  apgyvendinimo kategorijos, maitinimo ir asmenų skaičiaus.

Blue Crane Apartments rezidencija
Blue Crane Hotel – prabangus kompleksas apsuptas sodo suteikiantis šešėlį. Nedideliame viešbutyje galite pasinaudoti įvairiomis paslaugomis. Kompleksas išsidėstęs istoriniame Amathus rajone, jame surasite daug parduotuvių, kavinių, restoranų, naktinių klubų.
Maitinimas: be maitinimo / Bed&Breakfast / Half Board / Full Board
Paslaugos: restoranas, baras, sodas, teniso kortai, sauna, stalo tenisas, didelis baseinas, kondicionierius, telefonas, televizorius, seifas (už papildomą mokestį). Kiekviename kambaryje nedidelė virtuvė, vonios kambarys, balkonas su vaizdu į jūrą. 

Tasiana Apartments
Šis variantas idealiai tinka jaunimui, studentai atvykę iš viso pasaulio bendrauja ir taip tobulina anglų kalbos įgūdžius.  Rezidencija išsidėsčiusi turistinėje zonoje 300 metrų nuo jūros, netoli parduotuvės, barai, restoranai, naktiniai klubai. Apgyvendinimas apartamentuose – studija.
Maitinimas: be maitinimo.
Paslaugos: belaidis internetas, vonios kambarys  ir nedidelė virtuvė kiekviename kambaryje, šaldytuvas, virdulys, televizorius, kondicionierius.

Viešbutis  Amathus Hotel, 5 *
Elegantiškas viešbutis, išsidėstęs turistinėje zonoje , 10 min kelio nuo mokyklos.
Maitinimas: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board.
Paslaugos: fitness centras, baseinas, teniso kortai, nuosavas paplūdimys.


Mediterranean Beach Hotel 4 *
Patogus viešbutis turistinėje Lomosolo  zonoje, 10 min kelio nuo mokyklos
Maitinimas: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Paslaugos: privatus paplūdimys, sporto salė, baseinas, sauna su burbuline vonia.

Navarria Hotel 3 *
Viešbutis išsidėstęs turiztinėje zonoje, 5 min kelio nuo mokyklos.
Maitinimas: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Paslaugos: sporto salė, sauba, pirtis, grožio salonas, stalo tenisas, didelis baseinas.

 
Pavadinimas
sav.
Kaina , EUR
Apgyvendinimo kaina - pagal užklausimą ir priklauso nuo sezono ir asmenų skaičiaus.

Pasitikimo/išlydėjimo paslauga

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga į abi puses (Larnako oro uostas)
130.00

Popamokinė veikla

Mokykla organizuoja pramoginę renginių programą, lankymąsis įžymiose vietose, susipažinimas su vietos tradicijomis. Į renginių programą įeina lankymasis nacionaliniame pasirodyme „Kipro naktis“, ekskursija į antikos miestą Kirioną ir Kipro sostinę Nikosiją, kruizas su katamaranais, su džipais po safarį, vandens parkai ir daugelis kitų renginių.

Registracijos mokestis

 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Mokyklos registracijos mokestis
100.00
 
Pavadinimas
Kiekis
Kaina , EUR
Agentūros registracijos mokestis
65.00

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią