ESE Malta

Vieta

St Julian's

European School of English mokykla įsikūrusi populiariame St. Julian‘s turistiniame mieste Paceville rajone, patogus susisiekimas  viešuoju transportu, daugybė lankytinų vietų, jaukios kavinės, restoranai, bankai, prekybos centrai ir vaizdingais paplūdimiais.

Mokykla
Tarptautinė anglų kalbos mokykla European School of English (ESE) buvo įkurta 1996 metais viename iš pirmų pastatų Maltoje, kuris skirtas kalbų mokymui.
Mokykla pripažinta Maltos švietimo ministerijos, akredituota EQUALS, FELTOM, taip pat narė IALC, Quality English asociacijų narė. Mokykla jau daugelį metų yra laikoma viena iš geriausių kalbos mokyklų Maltoje.
Mokykloje erdvios, šviesios klasės su kondicionieriais, poilsio vieta, kavinė su atvira saulėta terasa. Visoje teritorijoje veikia Wifi. Studentams, norintiems savarankiškai  užsiimti anglų kalbos mokymusi po pamokų įrengtas atskiras mokymo centras.

Apgyvendinimas

Salini Resort 4*
Viešbutis įsikūręs ant neaukštos kalvos, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į įlanką. Kambariuose kondicionieriai, balkonas, mini baras, satelitinė TV, vonios kambarys, fenas. Viešbutyje įrengti 208 kambariai, dalis jų su vaizdu į jūrą. Uždaroje viešbučio teritorijoje yra du baseinai, kavinė, picerija, interneto kavinė, suvenyrų parduotuvė, teniso kortai.

Video

Apgyvendinimas

Salini Resort 4*
Apgyvendinimas 4* Salini Resort viešbutyje vaizdingoje vietoje ant jūros kranto netoli pagrindinių kurortinių miestų Aura, Bugibba ir St. Paul's Bay. Viešbutyje 208 kambariai, pusę iš jų su vaizdu į jūrą. Uždaroje teritorijoje 2 baseinai, teniso kortai, saulės terasos, 2 restoranai, kavinė, picerija, interneto kambarys, suvenyrų parduotuvė. Kambariuose kondicionieriai, balkonas, mini baras, satelinė televizija, vinios kambarys, plaukų džiovintuvas.

Renginių programa
Mokykla siūlo platų renginių pasirinkimą, ekskurisjos ir kultūrinės išvykos, skirtos susipažinti su turtinga šalies istorija ir nuostabiomis salomis, tradicinė maltiečių vakarienė, išvyka į Gozo salą, senąją Maltos sostinę – Mdiną, šiandieninę sostinę – Valetą.
Sportas: burlenčių sportas, baidarės, vandens slidės, tenisas, skvošas, golfas, aerobika, jodinėjimas, plaukimas, šuolis su parašiutu.

Mokymo programos
Vaikams ir tėveliams puikus pasirinkimas bendrinės anglų kalbos kursas – 20 pamokų per savaitę.  Šis kursas populiariausias, jo metu tobulinami visi kalbos įgūdžiai ir tuo pačiu metu mėgautis užsitarnautu poilsiu popietų ir vakare.


Datos ir kaina (2022)
04.04 - 05.11
 
Suaugusiems: nuo 690 EUR per savaitę
Vaikams:  nuo 715 EUR per savaitę
Į kainą įskaičuota: 20 anglų kalbos pamokų per savaitę, apgyvendinimas viešbutyje Salini Resort, pusryčiai ir vakarienė/pilnas maitinimas, renginių programa, pasitikimas/išlydėjimas oro uoste.

Papildomas mokestis:
Mokyklos registracinis mokestis - 50 EUR/ 1 asmeniui;
Agentūros registracinis mokestis – 65 EUR šeimai.

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią