Frances King School of English

Vieta

Londonas

Unikali programa 6-16 metų vaikams ir tėvams Londono centre sudarys sąlygas patobulinti anglų kalbos įgūdžius, taip pat linksmai praleisti laiką su šeima pačiame Londono centre, Anglijos sostinėje.


Mokykla
Vasaros programa vaikams ir tėvams, viename iš dviejų mokyklos pastatų - Belgravia school.  Mokykla susideda iš dviejų atskirų pastatų vaikams ir suaugusiems, įsikūrusi netoli nuo metro stoties Victoria ir Hyde Park Corner. Bukimgensky Palace, Hyde Park, Westminster, Parliament ir Big Ben tik kelios minutės  pėsčiomis nuo mokyklos. Mokykloje yra 24 auditorijos, daugelyje iš jų įrengtos interaktyvios lentos, kompiuterių klasė, belaidis internetas.
Pavasarį, rudenį ir žiemą programos vyksta kitame mokyklos pastate - Kensington school
 

Laisvalaikio programa
Šeimos gali dalyvauti specialiai parengtoje laisvalaikio programoje arba praleisti laisvą laiką savo nuožiūra, ilsėtis arba lankyti įžymias Londono vietas. Vasaros laikotarpiu laisvalaikio programa vyksta 2 arba 3 kartus per savaitę antroje dienos pusėje priklausomai nuo pasirinkto kalbos kurso (2 kartus per savaitę kitu metų laiku). Vaikai dalyvauja laisvalaikio programoje kartu su tėvais.

Apgyvendinimas
Mokykla siūlo apgyvendinimą šeimose pagal kategorijas Standard, Premium, Deluxe, taip pat platus apgyvendinimo pasirinkimas rezidencijose, apartamentuose arba viešbučiuose. Apgvendinimo kaina pateikiama pagal užklausimą priklausomai nuo kainos ir šeimos poreikių.
 

Video

Mokymo programos 6-16 metų vaikams (2022)

Mokymosi metu didžiausias dėmesys skiriamas bendravimo įgūdžiams ir šnekamajai kalbai, tam padeda dalyvavimas kūrybinėse dirbtuvėse ir grupiniuose darbuose su projektais. Yra galimybė pasirinkti kursą pirmoje arba antroje dienos pusėje.

Family Junior Course
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia 15
Pamokų skaičius savaitėje: 20 pamokų (9.00-13.00)
Kalbos lygiai: nuo Beginner
Kaina: £405 / savaitė
 
Mokymo programos suaugusiems (2022)  
Tėvams ir vyresniems kaip 16 metų vaikams siūloma mokymo programa Family Programme Adult Course. Yra galimybė pasirinkti kursą ryte arba popietiniu laiku.

Family Adult Course
Asmenų skaičius grupėje: daugiausia  10
Pamokų skaičius savaitėje: 20 pamokų  (9.00-13.00)
Kalbos lygiai: nuo  Beginner vasaros laikotarpiu, nuo Pre-Intermediate bet kuriuo kitu metu.
Kaina: £350 / savaitė
 

Į kainą įskaičiuota:  mokymas, mokymosi medžiaga, sertifikatas baigus kursą, 2-3 renginiai darbo dienomis.  

Papildomai mokama: lėktuvo bilietai, apgyvendinimas priklausomai nuo pasirinkto varianto, pasitikimo/išlydėjimo paslauga  į/iš oro uostą, ekskursijos savaitgaliais, bilietai, agentūros registracijos mokestis – 75 eurai.

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią