GV Malta

Vieta

St Paul's Bay

Vasaros programa šeimai Maltoje – tai ne tik įdomūs anglų kalbos užsiėmimai, bet ir puiki galimybė praleisti neužmirštamas atostogas karštoje Viduržemio saulėje! Programos šeimai organizuojamos ištisus metus, sudarant sąlygas pasinerti į vasarą, bet kuriuo metu.

Mokykla
GV Malta įkurta 1999 metais nedideliame kurortiniame  Saint Paul‘s Bay miestelyje ir įsikūrusi puikioje viloje 150 metrų nuo jūros. Apie mokyklos kokybišką darbą patvirtina  akreditacija ir narystė tarptautinėse asociacijose ir  organizacijose. Mokykla yra FELTA nare, turi Maltos švietimo ministerijos licenciją, turistinės asociacijos licenciją, vienintelė Maltoje priklausanti Quality English asociacijai. Mokykloje dirba profesionali komanda, kuri pasirūpina viskuo, kad atvykimas į šią mokyklą taptu nuostabia kiekvieno studento gyvenimo akimirka. Visi mokytojai aukštos kvalifikacijos specialistais turintys didžiulę patirtį, tai labai svarbu Maltiečiams.
Visose mokyklos klasėse įrengtos interaktyvios lentos, poilsio kambarys, interneto kavinė, žalioji poilsio zona ant stogo. Mokykloje įrengti kondicionieriai ir belaidis internetas.

Apgyvendinimas


Apgyvendinimas šeimoje
Apgyvendinimas šeimoje leidžia ne tik naudoti anglų kalbą ne pamokų metu, bet ir susipažinti su Maltos kultūra ir gyvenimo būdu. Visos šeimos įsikūrusios apie 30 min kelio nuo mokyklos. Į apgyvendinimą šeimoje įeina:
-    Maitinimas du ar tris kartus per dieną;
-    Apgyvendinimas vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose;
-    Patalynė ir rankšluosčiai;
-    Tvarkymas ir skalbimas vieną kartą per savaitę;
-    Nemokamas wifi (ne visuose šeimose);

Papildomos paslaugos:
-    Atskiras vonios kambarys;
-    Speciali dieta;
-    Kondicionierius.

Kaina: nuo 380 eurų per savaitę/asm. (TWIN, FB)

Video

Portobello Sea View Apartments
Per Portobello langą atsiveria puikus vaizdas į St. Paul‘s Bay įlanką. Apartamentuose yra virtuvė su būtina įranga, svetainė, kabelinė TV, wifi, kondicionierius, skalbimo mašina, didelis balkonas su vaizdu į įlanką. Suteikiama patalynė ir rankšluosčiai, kiekvieną savaitę tvarkoma. Netoli nuo apartamentų išsidėsčiusios parduotuvės, autobusų stotelės, kavinės, restoranai, pasivaikščiojimo takai. Maitinimas neįskaičiuotas.

Kaina: nuo 385 eurų per savaitę/asm. (TWIN, FB)

   
Laisvalaikio programa
Malta – tai saulė, jūra, ilgaamžė istorija, anglų kalba ir draugai iš įvairių šalių. Visa tai sujungus, mokykla siūlo puikią laisvalaikio programą. Studentų laukia ekskursijos į Valetą su profesionaliu gidu ir senąją sostinę Mdiną. Poilsis ir maudymasis smėlėtuose paplūdimiuose, sporto renginiai, diskotekos paplūdimyje, kepsnių kepimas lauke, boulingas ir kt.
Laisvalaikio programa įskaičiuota į vaikų programos kainą, suaugusiųjų programose mokama papildomai.

Mokymo programos
Šioje programoje tėvai renkasi vieną iš kursų suaugusiems, o vaikai, priklausomai nuo amžiaus, mokosi vienoje iš vaikiškų programų.

 

Suaugusiųjų programos

General English
Kursas (20 pamokų per savaitę) studentui su minimaliomis žiniomis (mažiausiai elementarus lygis). Minimali trukmė – 1 sav.
Kurso kaina: 

Vasaros laikotarpis  (27.06 - 26.08): nuo 185 €/savaitei
Kitos datos: 185 €/savaitei


Business English
Kursas skirtas verslo atstovas ir profesionalams, norintiems patobulinti  anglų kalbos žinias įvairiomis verslo temomis: verslo derybos, susitikimai ir konferencijos, prezentacijos, pardavimai, finansai, tarptautiniai santykiai, ataskaitų parengimas, verslo susirašinėjimas ir kt.
Kaina – nuo 395 € savaitei.


Programos vaikams
Young Learners Club  (4-11 metai)
Vaikai mokomi  žaidimų metu kalbantis: naminiai gyvūnai, rūbai, spalvos, skaičiai, abėcėlė, aplinkinis pasaulis, taip pat mokymasis vaikiškų eilėraštukų, dainelių,  spalvinimas, lipdymas ir kiti užsiėmimai. Vaikų skaičius grupėje – 6, pamokų skaičius grupėje – 23.5. Visi kalbos lygiai.
Kaina – nuo 280 € per savaitę.


Teens Club  (10-17 metų)
Klasikinis kursas paaugliams parengtas tikslingai mokantis neformalioje aplinkoje klasėje, taip pat kalbos naudojimas praktiškai po pamokų, džiaugiantis jūra ir saule su naujais draugais iš įvairių šalių. Asmenų skaičius grupėje – 14. Pamokų skaičius per savaitę – 23.5. Minimalus kalbos lygis – elementarus.
Kaina – nuo 280 € per savaitę.


Papildomos paslaugos:
Pasitikimo/išlydėjimo paslauga į/iš oro uostą (nuo 30 € į vieną pusę);
Mokyklos registracijos mokestis (60 € nuo šeimos);
Agentūros registracijos mokestis (65€ nuo šeimos).

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią