BALTIC COUNCIL - Breda University of Applied Sciences

Breda University of Applied Sciences

Vieta

Miestas
Breda – nedidelis miestas Šiaurinėje Brabanto provincijoje, kuri įsikūrusi pietų Nyderlanduose. Miesto gyventojų skaičius – 185 000, iš kurių 21 000 studentų. Miestas įkurtas tarp pagrindinių geležinkelio linijų tarp Amsterdamo ir Briuselio. Iki Bredos miesto patogus susisiekimas iš pagrindinių šalies oro uostų – Amsterdam Shipol ir Eindhoven. Miesto centre išlikę istoriniai pastatai, tokie kaip Grote Kerk (senovinė protestantų cerkvė), viduramžių gotikinė bažnyčia su masyviu bokštu, miesto rotušė, Šventosios Barbaros bažnyčia, taip pat įvairūs muziejai ir nuostabūs parkai, kuriuose prie jūsų pikniko jame gali prisijungti laisvai vaikščiojantys paukščiai. Mieste kiekvienas studentas jaučiasi komfortiškai ir atras sau mėgstamų užsiėmimų – įvairūs kultūriniai renginiai, sporto klubai, studentiškos draugijos, vakarėliai, teatras ir kinas. Laisvu nuo studijų metu studentai gali lankytis muziejuose ir parodose, taip pat vykti į gamtos draustinius Biesbosh apylinkėse. Jaukios kavinės ir parduotuvės leis pajusti senovinio miesto atmosferą ir pasijusti kaip namie.
Bredos miestas garsu savo futbolo komanda NAC Breda, kurią žino ne tik Nyderlanduose, bet ir visoje Europoje. Mieste kiekvienais metais vyksta išskirtinis festivalis – Roodharigendag (rausvaplaukių diena), kuris pritraukia didelį skaičių žmonių turinčių natūraliai raudonus plaukus.
Bredos miestas yra laikomas vienas iš saugiausių miestų Nyderlanduose, todėl tai yra idealus miestas studijoms. Puiki geografinė padėtis leidžia lengvai pasiekti tokius miestus kaip Roterdamas, Amsterdamas ir Antverpenas.

Universitetas
Breda University of Applied Sciences (iki 2018 metų universiteto pavadinimas buvo NHTV) buvo įkurtas 1966 metais ir siūlė 10 bakalauro programų ir 7 magistro programas anglų kalba turizmo ir svetingumo srityje. Universitete mokosi apie 7000 studentų, iš kurių 1190 – tarptautiniai studentai iš 69 pasaulio šalių. Pagal pritaikomųjų mokslų universitetų reitingus “Keuzegids HBO”, universitetas jau daug metų yra vienas geriausių universitetų Nyderlanduose. Universitete mokymo procesas orientuotas į praktinių įgūdžių įgijimą, jis taip pat siūlo keletą tiriamųjų mokslų (akademinių) programų, kurią baigę studentai įgyja dvigubą diplomą nuo BUAS ir partnerio tiriamųjų mokslų universiteto.
Universitete pritaikomųjų mokslų programos trunka 4 metus, tačiau akademinių programų studentai BUAS universitete turi galimybę baigti studijas per 3 metus. Praktika, kurios trukmė 1 semestras yra privaloma, tačiau studentai gali rinktis kuriais metais ir kokiame semestre nori atlikti praktiką.

Programos
Bachelor Programmes (3 or 4 years)
Tourism Management
Bachelor of Science Tourism (Academic)
Logistics Management
Logistics Engineering
Built Environment
Leisure & Events Management
Bachelor of Science Leisure Studies (Academic)
Creative Media and Game Technologies

Creative Business
Hotel Management
International Facility Management

Stojimo reikalavimai:
Brandos Atestatas, motyvacinis laiškas ir IELTS 6.0

Studijų pradžia: rugsėjo 1 d.
Dokumentų pateikimas : iki gegužės 1 d.
2024/25 studijų kaina bakalauro programoms – 2 560 EUR

išskyrus Creative Media and Game Technologies/Creative Business.


Master’s Programmes
Master Tourism Destination Management
Pre-Master Strategic Business Management and Marketing
Master Leadership in Supply Chain Management
Master Imagineering
Master of Science Leisure and Tourism Studies
Pre-master Leisure and Tourism Studies
Master Strategic Events Management
Master Game Technology
Master Media Innovation


Stojimo reikalavimai: bakalauro diplomas ir pažymių išrašas, motyvacinis laiškas IELTS 6.0.
 
Studijų kaina (2023/2024): Nyderlanduose magistro studijų programos nėra remiamos valstybės, tačiau BUAS – unikalus atvejis, kuomet beveik visos magistrantūros programos kainos 2314 EUR už vienus studijų metus (išskyrus Master Imagineering, studijų kaina – 10 102 EUR)
 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią