BALTIC COUNCIL - Hanze University Groningen

Hanze University Groningen

Vieta

Groningenas – tai gyvybingas miestas šiaurinėje Olandijos dalyje. Draugiška atmosfera, pulsuojanti jaunystė ir perspektyvios studijų programos kiekvienais metais pritraukia daugybę jaunų, norinčių studijuoti žmonių. Net 35 procentus miesto populiacijos sudaro studentai. Groningenas dar vadinamas dviračių miestu, kadangi susiekimas be jų – neįsivaizduojamas. Čia gausu dviračių takų bei specialių jiems skirtų stovėjimo aikštelių. Mieste vyksta turtingas ir turiningas kultūrinis gyvenimas, yra daug galerijų, muziejų ir teatrų. Po rekonstrukcijos, pagrindinis Groningeno muziejus, tapo vienu moderniausiu ir inovatyviausiu meno centrų Nyderlanduose. Mieste taip pat veikia anatomijos, Šiaurės jūros, grafikos, antropologijos muziejai. Groningene vyksta kasmetinis muzikos festivalis „Eurosonic”, kuriame dalyvauja grupės iš visos Europos. Vienas įdomiausių miesto pastatų yra futbolo stadionas (1996 m.), talpinantis 20 000 žiūrovų. 

 
Universitetas
1798 metais įsteigtas Hanze University of Applied Sciences yra vienas seniausių taikomojo mokslo universitetų Nyderlanduose. Studentams yra suteikiamos puikios sąlygos teorines žinias panaudoti praktikoje. Paskaitų metų vyksta aktyvūs seminarai ir diskusijos. Siekiant įgyvendinti sugalvotą projektą, pasitelkiamas grupinis darbas, kuriam vadovauja dėstytojai bei universitete vizituojantys savo srities profesionalai. Didžioji dalis universiteto padalinių įkurti Zernike rajone. Čia taip randasi ir didžiausias studentų sporto centras Olandijoje, kurio moderniose ir funkcionaliose patalpose, galima užssiminėti daugiau nei 70 sporto šakų. Kiekvienas mokyklos padalinys reguliariai atnaujina savo mokymo įrangą, kad galėtų suteikti laisvę studento įdėjų realizavimui. Hanze University turi nemažai universitetinių bei verslo partnerių visame pasaulyje. Aktyvaus bendradarbiavimo dėka, sklandžiai veikia mainų programa. Siekdami įgauti profesionalumo ir kosmpolitiškumo, studentai praktiką atlieką užsienyje. Novatoriški dėstytojai, profesionalios auditorijos bei studentų kolektyviškumas ugdo jauną, komunikabilų ir patirties savo sferoje turintį profesionalą. Didžioji dauguma universiteto absolventų, pabaigę studijas, be problemų susiranda norimą ir perspektyvų darbą.
 

Video

Studijų programos

Bachelor’s Programmes (4 metai):

Classical Music
Electrical and Electronic Engineering
Sensor Technology
Fine Art
Communication & Multimedia Design major Game Design
Design
International Business
International Communication
International Finance&Control
International Facility Management
Jazz
Marketing Management
Mechanical Engineering
Popular Culture
Sport Studies.
 
Reikalavimai stojantiesiems:
Brandos atestas, IELTS 6.0 arba Anglų kalbos brandos egzaminas egzaminas, motyvacinis laiškas.
Mokslo metų pradžia: rugsėjo 1 d.
Dokumentai priimami: iki rugpjūčio 1 d.
 
 
Mokestis už mokslą  metais:
2 560 EUR  per metus (EU studentams taikoma 50% nuolaida pirmais studijų metais)
 
Master’s Programmes:
Data Science for Life Science
European MA in Renewable Energy
European MA in Sustainable Energy System Management
Energy for Society
International Business & Management
International Communication
Business Administration
Music
Instrumental Learning & Teaching
Painting (MA in Fine Art & Design)
Sensor System Engineering
Business Studies (Interdisciplinary Business Professional).
 
Reikalavimai stojantiesiems: bakalauro diplomas (kartu su akademinio įvertinimo išrašu; IELTS 6.5; motyvacinis laiškas). Norintys studijuoti MBA programoje privalo turėti 3 metus darbo patirties.

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią