The Hague University of Applied Sciences

Vieta

Hague 


Ant Šiaurės jūros kranto įsikūrusi Haga yra pietų Olandijos provincijos sostinė bei svarbus politinis ir ekonominis šalies centras. Trečiame pagal dydį Nyderlandų mieste posėdžiauja šalies parlamentas bei gyvena karališkoji šeima. Čia įsikūrusios garsiosios Shell bei Siemens kompanijos, intensyviai veikia du tarptautiniai oro uostai. Hagoje studentai atranda visus europietiškos sostinės privalumus, bet tuo pačiu mėgaujasi ir jaukia, nedidelio miesto atmosfera. Čia, kiekvienas turi galimybę išvysti istoriniais pastatais apsuptas senamiesčio gatves, kur kadaise vaikščiojo žymieji flamandų dailininkai Mondrianis ir ir Vermeris. Šiltesnėmis  dienomis, studentai džiaugiasi saule ir banguojančia jūra  nuostabiuose smėlio paplūdimiuose. Haga randasi vidutinio klimato zonoje, tad žiemos čia nebūna pernelyg šaltos, o vasarą galima mėgautis saikinga šiluma. 

 

Universitetas
The Hague University of Applied Sciences buvo įkurtas 1987 metais, sujungus 14 tradicinių mokymo įstaigų. Šiandien čia mokosi daugiau nei 22 000 studentų iš 145 pasaulio šalių, su jais dirba 1700 universiteto darbuotojų ir dėstytojų. Hagos universitetas nuoširdžiai rūpinasi savo studentais ir didžiuojasi galėdamas jiems suteikti itin aukštą  studijų kokybę. Vieną iš pagrindinių studijų programos užduočių – suteikti praktinės patirties, supažindinant studentą su profesiniu pasauliu. Bakalauro ir magistro programos yra nuolat atnaujinamos atsižvelgiant į verslo ir pramonės plėtrą. Siekiant išugdyti nepriklausomą mąstymą ir gebėjimą išklausyti skirtingas nuomones, paskaitų metu didelis dėmesys skiriamas tarpkultūrinėms diskusijoms bei projektiniam darbui grupėse. The Hague University of Applied Sciences turi daugiau nei 250 partnerių visame pasaulyje. Universitetas dalyvauja „Socrates” mainų programoje, kurios dėka į Hagą atvyksta ne tik studentai, bet ir dėstytojai iš skirtingų pasaulio mokymo įstaigų. Šimtai studentų naudojasi galimybe, įgyti patirties multikultūrinėje aplinkoje, studijų mainų arba darbo praktikos užsienyje metu. Kasmet studentai vyksta į JAV, PAR, Pietų Ameriką bei į skirtingas Europos šalis. 

Video

 

 

Studijų programos

Bakalauro studijų programos:
European Studies
Industrial Design Engineering
International & European Law
Internatioanl Business
International Commucation Management
Internatioanl Financial Management and Control
International Sport Management
Process& Food Technology
Safety & Security Management Studies
User Experience Design.

Magistro studijų programos:

  •  Master ofFinancial Management and Control (MFMC)                  
  •  Master of Business Administration (MBA)                    
  •  Master in International Communication Management (MICM)
Prieš bakalauro ir magistro studijas, universitetas siūlo galimybę patobulinti anglų kalbos įgūdžius paruošiamojoje programoje English language Prepatory School.  
 
Reikalavimai stojantiems į bakalauro studijų programas: kiekvienoje programoje reikalavimai skirtingi, tačiau visiems reikalingas brandos atestas, tinkamas anglų kalbos lygis (IELTS 6.0 arba aukštas anglų kalbos brandos egzamino rezultatas) ir motyvacinis laiškas.
 
Reikalavimai stojantiems į magistro studijų programas: priklausomai nuo programos, reikalavimai gali skirtis. Įprastai, stojant į magistro studijas, reikalingas bakalauro diplomas su akademinių žinių įvertinimų išrašu arba profesionali darbo patirtis pasirinktoje sferoje (2 metai ir daugiau). Taip pat anglų kalbos mokėjimo įrodymas – IELTS 6.0-6.5
 
Mokslo metų pradžia: rugsėjo mėnesį
Dokumentų pateikimo terminas: pageidautina iki gegužės 1 d.
 
Bakalauro studijų kaina  - 2 560 EUR 
Magistro studijų kaina - teirautis individualiai.

Apgyvendinimas

The Hague University of Applied Sciences neturi savo bendrabučio, tačiau, pirmo kurso studentai gali rezervuoti gyvenamąją vietą, kartu su universiteto pagalba. Siūlomi įvairūs apgyvendinimo variantai:

Dvivietis kambarys - 360 EUR
Vienvietis kambarys su bendru dušu, virtuve ir kitais patogumais – 425 EUR
Vieno kambario butas – 575 EUR
 
Gyvenamosios vietos kaina priklauso nuo patalpų dydžio bei pageidaujamų papildomų patogumų. Visi aukščiau pasiūlyti variantai yra Hagos mieste. Į kainą įskaičiuota komunalinės išlaidos, internetas  bei kiti būtini mokesčiai.  Kambariai yra pilnai aprūpinti baldais, juose yra: lova, patalynė, rūbų spinta, stalas, kėdė ir virtuvės reikmenys.  Kai kuriose gyvenamosiose vietose, už papildomą mokestį galima naudotis skalbykla, dviračių stovėjimo aikštele bei kitomis paslaugomis. Taip pat, ieškant individualiai arba su nekilnojamojo turto agentūros pagalba yra galimybė išsinuomoti gyvenamasis patalpas už mažesnę kainą. Olandijoje įprasta patalpas nuomoti be baldų.

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią