Tilburg University

Vieta

Tilburg


Tilburgas – miestas esantis pietų Nyderlanduose, kuriame gyventojų skaičius siekia 200 tūkstančių, šeštas pagal dydį šalyje. Tilburgas yra didžiausias mokslinis ir edukacinis centras šalyje, kuriame gyvena 28 tūkstančiai studentų iš įvairių pasaulio šalių. Tilburgas mieste suteikiamos neribojamos galimybės užsiimti sportu ir kultūriniu poilsiu, mieste daug sporto kompleksų, teniso kortų, golfo klubų, prekybos centrų, kino teatrų, restoranų, naktinių klubų. Kiekvienais metais mieste organizuojami muzikos ir kultūros festivaliai, pavyzdžiui, muzikos festivalis Mundial ir nepriklausomos kultūros festivalis ZXZW. Tilburge vyksta didžiausia mugė tarp Beniliukso šalių. Kiekvienais metais liepos 10 diena skirta mugei, ji pritraukia daug turistų iš viso pasaulio.

 

 

Universitetas
Tilburg University – valstybinis mokslinis tiriamasis universitetas Nyderlanduose, turintis tarptautinį statusą. Šiuo metu čia mokosi daugiau kaip 12 tūkstančių  studentų, iš jų 10% - užsieniečiai. Universitetas siūlo platų programų pasirinkimą anglų kalba.
Tilburgo Universitetas gerai žinomas visame pasaulyje dėl kokybiško išsilavinimo ir savo studentų ir dėstytojų mokslinės veiklos. Pagal „The Times Higher Education World University Rankings” reitingus ekonomikos ir verslo fakultetas užima 3 vietą Europoje ir 11 pasaulyje.
Paskaitos organizuojamos interaktyvia forma, tai leidžia studentams tiksliai formuluoti savo požiūrį, daryti prezentacijas ir dalyvauti debatuose. Taip pat studijų metu didelis dėmesys skiriamas šiuolaikinėm technologijoms. Tilburgo universitete nuolat vyksta paskaitos ir seminarai, kuriuose studentai aptaria aktualius ekonomikos, politikos, verslo klausimus su tų sričių specialistais. Universiteto absolventai vertinami darbo rinkoje ne tik dėka savo akademinių reikalavimų, bet ir dėl įgytų įgūdžių, reikalingų XXI amžiaus profesionalams.
 

Programos anglų kalba
Bakalauro programos:
International Business Administration,

Econometrics and Operations Research,

Economics,

Global Law,

Public Governance,

Cognitive Science and Artificial Intelligence,

Online Culture: Art, Media and Society,

Psychology,

Global Management of Social Issues,

Data Science,

Entrepreneurship and Business Innovation

New Media Design

Liberal Arts and Sciences (with majors: Business & Management, Law in Europe, Social Sciences, European History and Culture, or Cognitive Neuroscience)

Stojamieji reikalavimai: 11 kl. ir 12 pirmo pusmečiopažymių išrašas (jei dokumentų pateikimo metu nėra Brandos atestato), Brandos Atestatas, IELTS 6.0 (Data Science – 6.5), motyvacinis laiškas, CV.
Mokslo metų pradžia: rugsėjis
Dokumentų pateikimo data: iki gegužės 1 d.,
Studijų kaina: 2 560 EUR per metus

Daugiau kaip 40 magistrantūros programų  šiose srityse:
Economics & Management
Law & Public Administration
Theology
Social and Behavioral Sciences
Communication, Culture & Philosophy
Data Science

Stojamieji reikalavimai: bakalauro diplomas, IELTS 6.5, motyvacinis laiškas/ mokslinio darbo tema, GMAT (Business & Management), GRE (Economics & Econometric)
Mokslo metų pradžia: sausis ir rugsėjis
Dokumentų pateikimas (ES piliečiams): iki liepos 1 d. arba spalio 1 d./gruodžio1d.

Studijų kaina: 2 253 EUR per metus
 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią