BALTIC COUNCIL - Rotterdam Business School

Rotterdam Business School

Vieta

Roterdamas - antras iš didžiausių miestų Olandijoje, kurį drąsiai galima pavadinti tikruoju europietišku metropoliu. Kaip ir pačioje Olandijoje, taip ir užsienyje miestas garsus kaip pavyzdinis savo nuostabia architektūra, daugybe inovacinių sprendimų architektūroje. Miestas pastatytas ant upės Maas, per kurią pastatytas miesto simbolis Erasmus tiltas. Upės krantus puošia besitęsiančios nedidelės prieplaukos laivams, o Roterdamo uostas yra vienas iš didžiausių uostų Europoje. Roterdame  nuolat  vyksta įvairūs pramoginiai renginiai: vasaros festivalis Ortel, šokių paradas Fit for Free, o taip pat džiazo festivalis North See, todėl miestą galima pavadinti festivalių sostine Olandijoje. Mieste gyvena daug studentų, kurie turi galimybę lankytis įvairiuose  kultūriniuose, muzikiniuose ir sportiniuose festivaliuose, o taip pat ir pramoginuose renginiuose. Roterdamas - ideali vieta mėgstantiems apsipirkti, kadangi sekmadieniais, kai dauguma parduotuvių uždarytos, pirkėjai vaikštinėja po Roterdamo parduotuves septynias dienas per savaitę. 

 

Universitetas 
Rotterdam Business School, tai Roterdamo taikomųjų mokslų universiteto tarptautinė  verslo mokykla (University of Applied Sciences), kuri siūlo platų pasirinkimą verslo ir vadybos srityse, norint studijuoti bakalauro ir magistro studijų programose. Kadangi RBS tikslas ne tik paruošti studentus tarptautinio verslo karjerai, mokykla siūlo ne tik patrauklias bakalauro ir magistro studijų programas, bet ir įtraukia studentus į įvairius projektus. Dėka puikiai vystomo verslo Roterdame, studentai gali atlikti praktiką tarptautinėse kompanijose, taip pat klausyti paskaitas kviestinių svečių iš verslo srities. Studentai ir mokyklos personalas atlieka įvairius tyrimus, kuriuos paskui pristato seminaruose verslo srityje. Studijos vyksta tarptautinėje aplinkoje, kadangi čia mokosi studentai daugiau kaip iš 40 pasaulio šalių. Univrsiteto absolventai užima aukštas pareigas įvairuiose pasaulio šalyse. 
 
 

Video

STUDIJŲ PROGRAMOS ANGLŲ KALBA:

Bakalauro studijų programa:

International Business

 • International Business and Management
 • International Business and Languages
 • International Business for Asia
 • International Business and Supply Chain Management

 

Stojimo reikalavimai: brandos atestatas,  IELTS 6.0 arba Anglų kalbos brandos egzaminas.
Studijų pradžia: rugsėjis
Dokumentų pateikimas: iki gegužės 1 d. 
 
Mokestis už mokslą  - 2 560 EUR per metus.
 
Magistro studijų progrmos:

  Consultancy and Entrepreneurship - 11 420 EUR (Rotterdam Business School)

  Finance and Accounting - 11 420 EUR (Rotterdam Business School)

  International Supply Chain Management   - 2 083 EUR  metams (Rotterdam Business School)

  Stojimo reikalavimai: bakalauro diplomas, IELTS 6.5, GMAT 500 verslo programoms, motyvacinis laiškas, portfolio meno srities programoms, CV.

Studijų pradžia: vasaris ir rugsėjis
Dokumentų pateikimas: iki sausio 1 d. arba gegužės 1 d. 
 

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią