HZ University of Applied Sciences

Vieta

Vlissingen


Miestas
Universitetas įsikūręs Vlissingen mieste. Tai - trečias pagal dydį uostas Olandijoje. Miestas yra žinomas kaip laivų statybos centras, taip pat pasižymi chemijos ir aliuminio gamyba. Šiai dienai – tai šiuolaikiškas miestas su turtinga istorija, puikiu paplūdimiu, jame yra viskas kas reikalinga studentiškam gyvenimui.


Universitetas
Universitetas siūlo 23 bakalauro programas, 8 iš jų  - anglų kalba. Iš 5000 studentų apie 500 atvyko iš kitų šalių. Pagal reitingus aukštojo išsilavinimo reitingus (‘Keuzegids Hoger Onderwijs’) HZ University  įeina į trejetuką geriausių pritaikomųjų mokslų universitetų sąrašą jau daugiau kaip septynerius metus. Mažos grupės, kokybiškas dėstymas, mokymosi sąlygos ir įrangos lygis – visa tai traukia vietinius ir užsienio studentus.
Tai universitetas, kuris orientuojasi į praktinius įgūdžius ir darbo rinką, jis glaudžiai bendradarbiauja  su vietinėmis kompanijomis ir įmonėmis. Visi studentai gali sudalyvauti mainų programoje semestrą viename iš 50 pasaulinio lygio partnerinių universitetų (JAV, Brazilija, Kinija ir kitos šalys).


Bachelor’s Programmes in English:
Chemistry
Civil Engeneering
Industrial Engineering & Management
International Business
Logistics Engineering
Tourism Management
Tourism Management Associate Degree (2 years)
Water Management
River Delta Development.

Stojamieji reikalavimai: Brandos atestatas, IELTS reikalavimai nuo 6.0 iki 7.5 (priklauso nuo programos).
Studijų pradžia:  rugsėjis
Dokumentų pateikimas: iki liepos 15 d.
Studijų kaina  - 2 560 EUR per metus.
 

Video

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią