BALTIC COUNCIL - Falmouth University

Falmouth University

Vieta

Falmutas ir Penryn miestai, Kornvalio grafystė

Įkūrimo metai – 1902 (įkūrimo metais buvusi Falmouth School of Arts)
Studentų skaičius – apie 5 400, iš jų 95% – bakalauro programos.

Trumpas aprašymas
Falmouth University – tai vienas iš kūrybingiausių naujųjų universitetų Didžiojoje Britanijoje, specializuojasi meno, dizaino, mados, kinematografijos, žurnalistikos, architektūros, fotografijos ir muzikos programose. Pavyzdžiui, Falmouth – vienintelis universitetas Didžiojoje Britanijoje, kuriame galima studijuoti gamtos objektų fotografiją ir povandeninio pasaulio (Marine & Natural History Photography). Kiekvienas kursas susijęs su kūryba, dizainu, mada ir fotografija, nenuostabu – pajūrio miestai Falmouth ir Penryn įkvepia studentus kūrybai savo smėlėtais paplūdimiais, viduržemio jūros augalais, vintažinėmis parduotuvėmis ir viduramžio pilimis. Falmouth universitete galima ne tik studijuoti rūbų dizainą (Fashion Design), bet nuo pirmo kurso specializuotis kuriant sportinius rūbus (Sportswear Deign). Universitete verslas ir marketingas susiję su kūryba: Fashion Marketing, Creative Events Management, Business & Digital Marketing, Creative Advertising.
Mados ir tekstilės fakultetas bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis,  kaip  Adidas, Liberty Art Fabrics, Diesel, Paul Smith, John Lewis, New York Coterie ir DC Shoes. Studentai turi galimybę atlikti praktiką Brooklyn Tailors (New York), Helly Hansen (Norway), BBC Costume Department (London), Christian Dior (Paris), Elle magazine (India). Universiteto absolventus galime sutikti žinomuose visame pasaulyje mados namuose, tame tarpe Burberry, Belstaff, Jigsaw, Liberty, Vivienne Westwood, Adidas, Sweaty Betty, Aston Martin ir kt.
Nuotraukų galerija

Universitetas įsikūręs dviejuose miestuose, kurie nutolę 15 min kelio vienas nuo kito. Falmouth ir Penryn  - tai nedideli miestai Kornvalio grafystėje, išsidėstę ant jūros kranto, populiarūs savo gamtos landšaftu ir švelniu klimatu, todėl gerai žinomi kaip kurortai.
Falmouth University aukštu studentų įdarbinimo lygiu. 94% baigusių studentų įdarbinti arba tęsia studijas (2016 metų duomenimis). Jau studijų metu studentai dalyvauja madų šou, kinų filmavime, parodose, rengia savo prtfolio pristatymus žymiems dizaineriams, rengia albumų įrašus ir netgi atveria asmeninius dizainerių salonus. 27% studentų pradeda savo verslą, šie rezultatai 4 kartus viršija vidutinį šalyje. Taip pat Falmouth Universitetas buvo įvertintas „gold“  (Teaching Excellence Framework) už kokybišką dėstymą.

Video

Bakalauro programos:
Acting
Animation and Visual Effects
Architecture
Business & Data Analytics
Business & Digital Marketing
Business & Entrepreneurship
Business & Financial Technology
Business & Management
Computing for Games
Creative Advertising
Creative Events Management
Creative Music Technology
Creative Writing
Dance & Choreography
Drawing
English
English with Creative Writing
Fashion Design
Fashion Marketing
Fashion Photography
Film
Fine Art
Game Art
Game Development
Graphic Design
Illustration
Interior Design
Journalism and Communication
Journalism and Creative Writing
Journalism
Marine & Natural History Photography
Music
Music, Theatre & Entertainment Management
Photography
Popular Music
Press & Editorial Photography
Sports Journalism
Sportswear Design
Sustainable Product Design
Technical Theatre Arts
Television
Textile Design
Theatre & Performance

Stojimo procesas
 - per UCAS sistemą. Baltic Council for International Education yra oficialus registruotas UCAS centras Baltijos šalyse.

Registruokitės į nemokamas konsultacijas ir pasinaudokite mūsų paslauga: Pagalbos centras stojantiems į bakalauro programas.

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią