BALTIC COUNCIL - University of Leicester

University of Leicester

Vieta

Leicester miestas

Įkūrimo metai – 1921
Studentų skaičius – apie 18.000, iš jų 12.000 – bakalauro programose.

Trumpas aprašymas
Klasikinis mokslinis tiriamasis universitetas, įeina į geriausių universitetų Didžiojoje Britanijoje sąrašą, taip pat į Top pasaulio universitetų 1% sąrašą (pagal Times Higher Education).  Vienintelis universitetas, gavęs Times Higher Education premiją 7 metus iš eilės. QS 2018 pasaulio reitingas šį universitetą įtraukė į 250 Top pasaulinių universitetų sąrašą. Universitetas išsiskiria dėstymo kokybe ir moksliniais tyrimais tokiose srityse kaip istorija, archeologija, kriminologija, biologija, kosmosas. Inžinerijos fakulteto studentai dalyvauja kuriant naują ultra šiuolaikinį HIPERCA elektromobilį. Matematikos fakultete įrodytos naujos teoremos leidžiančios sukurti dirbtinį intelektą. Vėžinių susirgimų departamentas glaudžiai dirba su kolegomis iš JAV įvairiuose projektuose.  Universiteto kosminių tyrimų centras gavo finansavimą 2 metams (400.000 GBP) siekiant adaptuoti aukštųjų technologijų procesus ir jo panaudojimą buitiniais tikslais, kartu dirbant su vietos verslo organizacijomis.
Nauja biblioteka, jos renovacijai buvo skirta 32 milijonai svarų sterlingų, ji dirba 24 val. per parą nuo sekmadienio iki ketvirtadienio, penktadienį ir šeštadienį užsidaro 12 val. Belaidis internetas visoje universiteto teritorijoje. Tokiu atveju jei neturite savo nešiojamo kompiuterio, jūs galite pasinaudoti studentams naudotis skirtais 1400 stacionariais kompiuteriais ir universiteto IT pagalba visais klausimais.
Pagrindinis pastatas įsikūręs viena mylia nuo miesto centro, greta puikaus Viktorijos parko. Universiteto pastatai, daugelis jų turi istorinę vertę ir apdovanojimus už geriausią dizainą, architektūroje panaudoti įvairių epochų ir krypčių stiliai. Leicester miesto gyventojų – apie 350 000, tai puikus miestas gyventi. Dėka dviejų didelių universitetų, šį miestą galima vadinti studentišku,  kad jame lengva surasti darbą studijų metu.

Kiekvieną spalį universitetas organizuoja karjeros parodą, kurioje studentai turi galimybę susitikti su darbdaviais, surasti kur atlikti praktiką arba darbo vietą baigus universitetą.

Video

Taip pat universitete veikia Career Development Service, kurių duomenų bazėje šimtai pasiūlymų ieškantiems laikiną arba pastovų darbą, šio skyriaus paslaugomis studentai mielai naudojasi.
Universitetas turi savo bendrabučius ir garantuoja vietą kiekvienam pirmakursiui.

 

Bakalauro programos siūlomos šiuose fakultetuose
Biosciences
Business and Management
Chemistry
Economics, Finance and Accounting
Education
Engineering
English Language and Literature
Geography and Geosciences
History and Archaeology
History of Art and museum Studies
Law and Criminology
Mathematics and Computing
Media, Film and Communication
Medicine and Health
Modern Languages and Culturse
Physics
Politics and Social Sciences
                
Stojimo procesas
 - per UCAS sistemą. Baltic Council for International Education yra oficialus registruotas UCAS centras Baltijos šalyse.

Registruokitės į nemokamas konsultacijas ir pasinaudokite mūsų paslauga: Pagalbos centras stojantiems į bakalauro programas.

 

Tai gali jus dominti

Visos mokyklos
Į pradžią